Choď na obsah Choď na menu
 


Trendy čiapky!

31. 12. 2008

Zakryte si ušká trendy čiapkami!

celá fotogaléria

 

Zima sa neodvolateľne blíži a nám nezostáva nič iné len s prvými rannými mrazmi vytiahnuť čiapku a chrániť tak hlavu pred dotieravou hmlou a chladným počasím. Hanbíte sa nosiť pokrývky hlavy, lebo sa vám zdajú detinské? Chyba! Módni tvorcovia dnes prinášajú na trh trendy čiapky ako dôležitý módny doplnok zimného outfitu pre všetky typy žien.

 

Svetu vládne kožušina...

...samozrejme, tá umelá. Je to tak. Svetové móla zaplavili kožušinové čiapky akoby z čias ruských cárov, ktoré dávno-pradávno nosili aj naši starí rodičia. Na kožušinové čiapky treba však odvahu, no vaše uši vám budú za príjemné teplučko vďačné. Pozor si ale rozhodne musíte dávať na horlivých aktivistov.

Vlna + ihlice, a čiapka je na svete

Naozaj, aj túto sezónu budú pletené čiapky opäť in. Hodia sa pre žienky s krátkymi účesmi, ale aj pre tie dlhovlasé, ktoré si však musia na hlave vyčariť sexi hladký účes.

celá fotogaléria

 

Pri pletených čiapkach sa fantázii medze nekladú. Nosí sa všetko- klasické pletené čiapky v rôznych farebných variáciách, vzorované, s brmbolcom, hrubé, aj tenké, veľké aj malé. Novým trendom sú pletené čiapky so šiltom, pod ktorými môžete zakryť vaše nezbedné vlasy.

 

Rovnako módne budú aj jednoduché háčkované čiapky, ktoré si obľúbili už aj hviezdy Hollywoodu.

Nezabúdajte na štýlový klobúk

Klobúky sú v móde už dlhé roky a ženy kedysi bez tejto pokrývky hlavy ani nevychádzali z domu. Nebude tomu inak ani túto sezónu. Klobúky jednoduchého dizajnu v čiernej farbe, alebo typické pánske klobúky vo fialovej, či sexi červenej. Nič nepokazíte ani kockovaným variantom, či veľkými voľnými klobúkmi, aké nosila aj Sophia Loren.

celá fotogaléria

Baretky navždy!

Ak ste si počas jesenného obdobia obľúbili baretky, pokojne môžete v ich nosení pokračovať aj v zime. Ich ochranná funkcia je síce mizivá, ale vyzerajú vynikajúco. Omladzujú a vy budete vyzerať veľmi dievčensky. Nosia sa vo svetlých farbách, ale rovnako aj v klasickej čiernej.

Aký je rozdiel v čiapke so šiltom a šiltovkou?

Rozhodne značný! Čiapky so šiltom pôsobia elegantne, hlavne v čiernej farbe, alebo kárované. Môžete ich nosiť do práce, či do školy. Extravagantnejšie typy si môžu dovoliť aj ich koženú verziu. Šiltovky, teda typické baseballové čiapky, noste iba vo voľnom čase, aj keď rozhodne nie sú out. Hodia sa na neformálnejšie stretnutia, hlavne ak obľubujete hip-hop štýl. Ak nie, ruky preč!

Zdroj: www.diva.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.